Evde İnternet

Türk Telekom Evde İnternet Fiyatları Ve Kampanyaları 2021

Türk Telekom Evde İnternet yapmak için başvuru yapmanız gerekiyor. Türk Telekom evde internet başvurusu için Türk Telekom ofis ve mağazalarına giderek evde internet talebinde bulunabilirsiniz. Türk Telekom’un resmi internet sitesinden evde internet için online başvuru yapabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayarak evde internet talep edebilirsiniz. Ya da sms sistemi ile telefonunuzun mesaj kısmına INTERNET yazıp 6606’ya kısa mesaj göndererek de evde internet başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz sonrası Türk Telekom görevlileri kısa bir süre içerisinde sizi arayarak başvurunuzu teyit ederler. Belirlenen gün ve saatte evinize gelerek ücretsiz olarak internet kurulumunuzu yaparlar.

Türk Telekom Evde İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Türk Telekom evde internet kampanyaları her evin bütçesine uygun imkanlar sunmaktadır. Kullanabileceğiniz kadar ödeyebileceğiniz kampanyalar mevcuttur. Bu kampanyalarda ilk 3 ay ücretsiz ve başlar, başlamaz aylık ödeme yapabileceğiniz kampanyalarda bulunmaktadır. Kampanyalar şunlardır:

 • İlk ay bizden kampanyası
 • Dijital eğitim kampanyası
 • 3 ay bedava kampanyası
 • Gamer kampanyası
 • Üniversitelinin internet kampanyası
 • Ofisim evimde kampanyası
 • Yazlık internet kampanyası
 • Dört mevsim kampanyası
 • Transfer fırsatı kampanyası
 • Jet kampanya
 • İnternet festivali kampanyası
 • Türk Telekom’a hoşgeldiniz kampanyası
 • Engelli ve gazi yakınları evde internet kampanyası
 • Fenernet kampanyası
 • GSNet kampanyası
 • Hızlı evim kampanyasıdır

Türk Telekom Evde İnternet Fiyatları

Türk Telekom Evde İnternet Fiyatları, faydalanacağınız evde internet kampanyasına ve bağlantı hızına göre farklılık gösterir. Türk Telekom evde internet için 12 Mbps hızında internet kullanmayı düşünüyorsanız 82.90 TL’den başlayan fiyatlar ile limitsiz olarak fiber internet kullanabilirsiniz. 24 Mbps hızında limitsiz fiber internet için 94.90 TL’den başlayan fiyatlar ile evde internet paketi alabilirsiniz. 50 Mbps hızında evde internet için 114,90 TL’den başlayan fiyatlar ile internet kullanabilirsiniz. 100 Mbps limitsiz fiber internet ise 154,90 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulur. Türk Telekom evde internet fiyatları kullanacağınız kampanya paketine göre farklılık gösterecektir. Sizin için en uygun kampanyayı seçerek uygun fiyatlar ile evde internet kullanabilirsiniz. Kampanyalı paket fiyatları 12 ay da 24 ay taahhütlü olarak sunulur. Türk Telekom internet kalma sözüne göre çeşitli indirim ve kampanya fırsatları da sunar.

Türk Telekom Evde İnternet Başvurusu

Türk Telekom Evde İnternet Başvurusu için size en yakın Türk Telekom ofis ya da mağazasına giderek evde internet talep edebilirsiniz. Türk Telekom resmi internet sitesine giriş yaparak evde internet için online başvuru formu oluşturabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayarak evde internet başvurunuzu yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kutusuna INTERNET yazıp 6606’ya kısa mesaj göndererek de evde internet başvurusu yapabilirsiniz. Türk Telekom evde internet başvurusu için istediğiniz yöntem ile başvuru oluşturabilirsiniz. Başvurunuz sonrası Türk Telekom sizi arayarak alt yapınıza ve kullanmak istediğiniz internet türüne uygun olan kampanya seçeneklerinden birini seçmenizi ister. Seçtiğiniz evde internet paketi için evinize gelerek ücretsiz olarak internet bağlantınızı yapar.

Türk Telekom Evde İnternet Taahhüt Sorgulama

Türk Telekom Evde İnternet Taahhüt Sorgulama için Türk Telekom online işlemler merkezine giriş yaparak taahhüdünüzün başlangıç ve bitiş tarihleri, ne kadar süredir internet kullanımı sağladığınız gibi tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Online işlemeler merkezine giriş için Türk Telekom resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekir. Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş için eğer şifrenizi bilmiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne SIFRE yazıp 6606’ya kısa mesaj gönderirseniz hemen şifreniz telefonunuza gönderilir. Yine Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayarak taahhüt sorgulama yapabilirsiniz. Türk Telekom ofis ve bayilerine giderek taahhüt durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet Fatura Ödeme

Türk Telekom Evde İnternet Fatura Ödeme işlemi için Türk Telekom ofis ve mağazalarına giderek nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler merkezine kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayarak kredi kartınız ile fatura ödeme yaparsınız. Ya da bankalar aracılığı ile nakit ödeme, kredi kartı ile ödeme, ATM’den ödeme veya otomatik ödeme talimatı vererek fatura ödeme yapabilirsiniz. Günümüz teknolojisi ile internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı ile hızlı ve kolay fatura ödemek de mümkündür.

Türk Telekom Evde İnternet ADSL

Türk Telekom Evde İnternet ADSL, hızlı internet dünyasına giriş paketidir. Türk Telekom’un ADSL teknolojisini kullanarak bağlantı sağladığı geniş bantlı internet erişim ağıdır. ADSL internet 16 Mbps’ye kadar hızlı internet olanağı sunar. Yüksek hızlı ses, görüntü ve veri iletişimini aynı anda sağlayan güvenli internet erişimidir. Türk Telekom evde internet ADSL hizmeti için ev telefonu ile birlikte Ultranet paketlerinden faydalanabileceğiniz gibi yalın ADSL paketi ile ev telefonu olmadan da kesintisiz internet kullanabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Şikâyet

Türk Telekom İnternet Şikâyet için Türk Telekom internet sitesinden online işlemler merkezinde bulunan destek bölümünden şikâyet formu doldurarak şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayarak şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet Altyapı Sorgulama

Türk Telekom Evde İnternet Altyapı Sorgulama yapmak için size en yakın Türk Telekom mağaza veya ofisine giderek adresinizi belirterek altyapı sorgulama yaptırabilirsiniz. Türk Telekom resmi internet sitesine giriş yaparak evde internet sayfasında bulunan kapsama haritasını açıp, haritanın sol kısmında bulunan bölüme adres bilgilerinizi girerek altyapı sorgulama yapabilirsiniz. Ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayarak altyapı sorgulama talep edebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Evde İnternet Müşteri Hizmetleri için bireysel evde internet müşterileri 444 1 444 numaralı telefondan hizmet alabilirler. Türk Telekom kurumsal evde internet müşterileri ise 444 4 564 numaralı hattan destek alabilirler.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu