Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yoları 2021

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021 yılında da çeşitli fırsat ve kampanyalar ile sunuluyor. Turkcell faturalı ve faturasız hat sahibi müşterileri için bedava internet imkânı sağlıyor. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine özel uygulamalar ile bedava internet kazanma şansı sunuyor. Turkcell uygulamaları ile sunulan bedava internet fırsatları için uygulamaları indirip takipte kalmak yeterli oluyor. Uygulamalar ile günlük, haftalık ve aylık olarak kullanabileceğiniz bedava internet fırsatları yakalayabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden hediye olarak sunulan bedava internetinizi doyasıya kullanabilirsiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamları İle Hediye İnternet

Turkcell şansa tıkla reklamları ile hediye internet fırsatı sunuyor. Bu kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahibi tüm Turkcell’liler faydalanabiliyor. Yapmanız gereken internet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanan Turkcell şansa tıkla reklamlarını tıklayıp izlemenizdir. Kampanya ile şansa tıkla reklamları ile günlük 1 GB, günlük 2GB, Twitter ve Instagram’da geçerli günlük 2GB, haftalık 1GB, haftalık 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bir hafta içerisinde aynı numara ile bir kez tıklama hakkınız vardır. Her hafta tıklamaya devam ederek hediye internet kazanmaya devam edersiniz.

Dijital Operatör Uygulamasını İndirerek Hediye İnternet

Dijital Operatör Uygulamasını İndirerek Hediye İnternet kazanabilirsiniz. Dijital operatör uygulaması içerisinde bulunan hediye havuzuna giriş yaparak hediye internet ve daha birçok hediye kazanma şansınız olur. Kampanya faturalı ve faturasız hat sahibi tüm Turkcell ses hattı sahipleri için geçerlidir. Hediye havuzuna giriş yaparak hediyelerinizi 6 ay içerisinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

EBA Kullanımlarında Geçerli 6GB Hediye İnternet

EBA Kullanımlarında Geçerli 6 GB Hediye İnternet Bip uygulamasının keşfet kısmında yer alan EBA kanalını takip ederek aktif hale gelir. Turkcell pandemi döneminde online ders alan öğrencilere destek olmak için 6 GB internet hediye ediyor. Bu kampanyadan tüm Turkcell ses hattı sahibi müşteriler faydalanabiliyor. Bu 6 GB hediye internet yalnızca eba.gov.tr internet adresinde geçerlidir.

Turkcell Hediye Havuzu İle Hediye İnternet Kazanma

Turkcell Hediye Havuzu İle Hediye İnternet Kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Turkcell dijital uygulaması içerisinde yer alan hediye havuzuna giriş yaparak günlük ve haftalık kullanabileceğiniz hediye internet alabilirsiniz. Hediye havuzunda 10 yıldan daha uzun süredir Turkcell müşterisi olanlara 3 adet haftalık 2 GB paketi, 3 adet haftalık 5 GB sosyal medya paketi sunuluyor. 10 yıldan daha az süredir Turkcell müşterisi olanlara ise; 3 adet haftalık 1 GB paketi, 3 adet haftalık 2 GB sosyal medya paketi bulunuyor. İnternet hediyesinin yanı sıra sms ve dakika hediyeleri de bulunuyor. Hediye havuzundan istediğiniz hediyeyi seçerek kullanabiliyorsunuz. Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Otomatik Ödeme Talimatı Vererek Hediye İnternet Kazanma

Otomatik ödeme talimatı vererek hediye internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kampanya bireysel faturalı hat sahipleri için geçerlidir. Faturalarınızın otomatik ödenmesi için talimat verdiğiniz anda 5 GB hediye internet kazanırsınız. Yurt içinde geçerli olan internet hediyeniz bir gün için geçerlidir. Kampanya 1 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell 6 Ay Boyunca 1GB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell 6 ay Boyunca 1GB Bedava İnternet Kazanma fırsatı sunuyor. Turkcell mağazalarından ya da turkcell.com.tr internet adresinden Turkcell finansman kredisi ile akıllı telefon alan müşterilerine 6 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet hediye ediyor. Bu kampanyadan yararlanmak için akıllı telefon almanız yeterlidir. 1 GB hediye internetiniz her ay otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Kampanya 7 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir.

4.5G Salla Kazan Kampanyasına Katılarak Hediye İnternet

4.5G salla kazan kampanyasına katılarak hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için 4.5G sim kart sahibi olmanız ve Turkcell dijital uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulama içerisinde bulunan salla kazan fırsatları ile her hafta hediye internet ve daha birçok hediye kazanma şansı sunuluyor. Faturalı ve faturasız hat sahibi tüm Turkcell’lilerin faydalanabildiği kampanya 3 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Kim 1 GB İster? Hediye İnternet Kazanma

Kim 1 GB ister? Hediye internet kazanma fırsatı sunuyor. Kim 1 GB ister? Kampanyasından faydalanmak için Bip uygulamasını telefonunuza indirerek uygulama içinde bulunan keşfet bölümünde yayınlanan yarışmaya katılmanız gerekir. Yarışma 5 aşamadan oluşur ve her aşamada 3 soru sorulur. Her aşamayı doğru cevap vererek geçip toplamda 15 soruyu doğru cevaplarsanız 1 GB internet kazanırsınız. Yarışmaya katıldığınız gün doğru cevap veremezseniz ertesi günü tekrar deneme şansınız da vardır.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması İle Hediye İnternet

Turkcell Goller Cepte Uygulaması İle Hediye İnternet kazanabilirsiniz. Goller cepte uygulamasını telefonunuza indirerek hem taraftarı olduğunuz takımı destekleyip hem de hediye internet kazanabilirsiniz. 4 büyük takımın ayrı uygulamaları vardır. Taraftarı olduğunuz takımın goller cepte uygulamasını indirdiğiniz anda 500 MB hediye internet kazanırsınız. Takımınız her gol attığında 100 MB internet hediyesi hattınıza otomatik olarak yüklenir.

Turkcell GNÇ’li Gençlere Özel Bedava İnternet Paketleri

Turkcell GNÇ’li Gençlere Özel Bedava İnternet Paketleri sunuyor. 26 yaş altı genç Turkcell’liler GNÇ uygulamasını telefonlarına indirerek bedava internet paketleri kazanıyor. GNÇ uygulaması içerisinde bulunan çatlat bölümüne haftada iki kez tıklayarak bedava internet ve daha birçok hediye kazanabilirsiniz.

NOT: Tarihi belirtilmeyen kampanyaların geçerlilik tarihi 01.01.2021.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu