Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları Ve Uygulamalar 2021

Turkcell GSM operatörü abonelerine internetleri bittiğinde, internet kazanabilceği çok sayda imkan sağlamaktadır. Bu imkanlar, Turkcell goller cepte, instgram ve gnc gibi uygulamalardır. Faturalı faturasız fark etmeden bedava internet kazanabilirsiniz.

Goller Cepte Bedava İnternet

Turkcell, müşterileri için özel bir kampanyada bulunarak ilk olarak ücretli bir şekilde yayın hayatına girmiş olan Goller Cepte uygulamasını, herkesin kullanabilmesi adına ücretsiz bir hale getirdi.

İlk indirip kullandığınız takdirde ise toplamda 500 MB hediye interneti direkt olarak hesabınıza tanımlaması haricinde, bazı özel kampanya ve fırsatlar ile de hem hediye internet veriyor, hem de tuttuğunuz takım ile alakalı olarak detaylı bilgi edinmenizi sağlıyor.

Dergilik Bedava İnternet

Turkcell Dergilik uygulaması ile beraber müşterilerine özel, Dergilik uygulamasını indirip giriş yapmalarının ardından herhangi bir şekilde indirilmiş olan dergiye özel, salla kazan üzerinden kazanılan hediyeler dışında 2.’ye bir hediye kazanma şansı vermektedir. Ancak belirtmeliyiz ki bu kampanyadan 30 gün içerisinde sadece 1 kez kullanabilir.

Turkcell Bedava İnternet Eba

Ülkemiz ve dünyanın büyük bir salgın ile mücadele etmesi ile beraber eğitimler yüz yüze yerine online ders olarak yapılmaya başlandı. Durum böyle olunca evinde interneti olmayan öğrenciler, derslere girme konusunda sorunlar yaşamaya başlarken devlet ve ülkemizde yer alan gsm operatörleri, eba üzerinden öğrencilerin ücretsiz bir şekilde derslere erişim sağlaması adına hediye eba interneti sunuyor.

Biriysel ya da kurumsal olarak faturalı, ön ödemeli farketmeden BİP uygulamasından keşfet alanında yer alan eba kanalına giriş sağlayarak, eba internet sitesi ve uygulamasında geçerli olmak üzere 3 GB veya katlanarak 6 GB’a kadar bedava internet kazanma hakkına sahiptir.

Turkcell Bedava İnternet Faturalı

Turkcell üzerine faturalı hatta sahip olup ücretsiz internet elde etmek isteyen birçok müşteri vardır. Turkcell ise bu görüşleri dikkate alarak GNÇ bedava 1 GB internet hediyesi sunmakta. Bu interneti elde etmek için ilk olarak BİP üzerinden Turkcell GNÇ kanalına gitmeli ve GNC1GB yazarak 26 yaşından küçük olan tüm bireylere 1 GB hediye interneti elde etmiş olacaksınız.

Turkcell Bedava İnternet Faturasız

Turkcell Faturasız müşterilere özel ise 2 hafta boyunca yalnızca 4.5G internet üzerinde geçerli Faturasız Ses müşteri olan toplamda ilk 50 bin kişiye 1 GB hediye internet sunmakta. Sizde bu hediyeyi elde etmek istiyorsanız, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden 2 haftalık 1 GB internetinizi elde edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Gönderme

Turkcell üzerinden başka bir cep telefonu üzerine bedava internet gönderme işlemi yapılmaktadır. Bu işlemi uygulamak için ilk olarak hediye etmek istediğiniz paketin adını yazarak boşluk bırakın ve hediye etmek istediğiniz kişinin cep telefon numarasını yazarak 2222 üzerinden gönderip internet transfer işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsinz. Bu transfer işlemleri için gönderen ve alıcı kişilerin operatörlerinin Turkcell olması hususuna dikkat etmeniz gerektiğinin de altını çizelim.

Gnc Bedava İnternet

Turkcell üzerinde 26 yaş altı tüm gençler gnc tarifelerinden yararlanabilmekte ve genç olmalarından ötürü bazı kampanyaları da özel bir şekilde alabilmektedirler. Gnc Turkcell olarak şu anda bedava internet kampanyası olarak GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası mevcuttur. Bu kampanyadan kısaca bahsedecek olursak, GNC uygulamasını indirip haftada 2 kez yumurta çatlatabilir ve böylece toplamda 8 GB kadar hediye interneti elde etme hakkına da sahip olabilirsiniz.

Facebook Turkcell Bedava İnternet

Facebook Turkcel bedava internet hediyesi elde etmek için ilk olarak bip messenger uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Bu uygulama üzerinden keşfet bölümünden Kim 1 GB İster? cümlesini aratın ve çıkan sonuçlar üzerinden servise geçin. Bu servis ile beraber yarışmaya başla adından bir seçeneği seçerek Turkcell üzerinden sorulmakta olan sorulara doğru cevap vererek hediye internetler kazanabilir ve doya doya harcama imkanına sahip olabilirsiniz.

İnstagram Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İnstagram üzerinde kullanabileceğiniz Turkcell üzerinden internet paketi elde etmek çok kolay. Bu paketi elde etmek için yapmanız gereken tek şey sms kısmı üzerinden oluşturacağız sms ile INSTAGRAM yazarak 2220‘ye kısa mesaj göndererek Turkcell 10 GB İnstagram internet paketini elde etmiş olacaksınız.

Lifebox Bedava İnternet 2021

Turkcell yapımı olan Lıfebox uygulaması, genel olarak yedekleme yapabilmek adına oluşturulmuş bir platformdur. Bu sayede veri ve dosyalarınızı bu uygulama üzerine aktararak saklayabilirsiniz. Hediye olarak 5 GB ya da 10 GB olarak verilmekte olan hediye internetlerin herhangi bir şekilde katılım şartı veya linki bulunmamaktadır.

Lifebox uygulamasını indirip üye olan tüm kullanıcılar direkt olarak 10 GB saklama alanı ve 5 GB hediye interneti direk olarak elde etmiş olur. Böylece Lifebox üzerinde veri ve dosya aktarımlarında sizin internetinizi değil, hediye olarak verilmiş hediye interneti kullanarak kendi internetinizin kalmasını sağlamakta olan muhteşem bir bedava internet kampanyasıdır.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu