Evde İnternet

Türk Telekom Kamu Evde İnternet Tarife Paketleri 2021

Türk Telekom kamu evde internet tarife paketleri 2021 kampanyası ile kamu çalışanlarına ve kamudan emekli olanlara özel fırsatlar sunuyor. Türk Telekom, kamu evde internet kampanyasından faydalanmak için 24 ay taahhüt vermek gerekir. Kamu çalışanı ya da kamudan emekli olduğunu belirten belge ile başvuru yapılmalıdır.

Kamu evde internet kampanyasından faydalanmak isteyenlerin son 3 ay içerisinde internet hattı bulunmaması şartı aranır. Bu şartları taşıyan ve gerekli belgeler ile başvuran tüm kamu çalışanı ve emeklisi bireyler Türk Telekom’un kamu evde internet paketlerinden birini seçerek abone olabilirler.

Türk Telekom Kamu Evde İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom kamu evde internet yapmak için Türk Telekom’a giderek başvuruda bulunmanız gerekir. Başvuruda kamu çalışanı ya da kamu emeklisi olduğunuzu belirten belge ibraz edilmelidir. Kamu evde internet kampanyası kapsamında sunulan paketlerden size uygun olan paketi seçmelisiniz. İstediğiniz hız ve özelliklere sahip olan paketi alarak kamu evde internet abonesi olmak için 24 ay taahhüt vermeniz gerekir.

Başvuru sırasında kamu kampanyası 24 aylık bireysel yeni abonelik taahhütnamesini eksiksiz olarak doldurup imzalamanız istenir. Bu taahhütname ile 24 ay boyunca kamu evde internet abonesi olarak kalacağınıza söz vermiş olursunuz. Kampanya dâhilinde sunulan paketlerden faydalanmak için Türk Telekom’un size sunduğu şartlara onay verirsiniz.

Türk Telekom Kamu Evde İnternet Paketleri

Türk Telekom kamu evde internet paketleri çeşitli fırsat ve avantajlar ile sunulan kampanyalı paketlerdir. Kullanmak istediğiniz internet türüne göre paket seçimi yapabilirsiniz. Kamu evde internet paketleri şunlardır:

  • Net Limitsiz paket
  • Ultranet Limitsiz paket
  • Fibernet Limitsiz paket
  • Hipernet Limitsiz paket
  • Yalınnet Limitsiz paket
  • Yalın Ultranet Limitsiz paket
  • Yalın Fibernet Limitsiz paket
  • Yalın Hipernet Limitsiz paket

Türk Telekom Kamu Evde İnternet İletişim

Türk Telekom kamu evde internet iletişim için ücretsiz sesli yanıt sisteminden faydalanabilirsiniz. Bunun için 0 212 707 03 75 numaralı internet aboneliği sesli yanıt hattını arayarak sesli yanıt sistemi yönlendirmelerini takip ederek kamu evde internet sorunlarınız çözebilir ya da istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Türk Telekom ofis ve mağazalarından istediğiniz bilgiyi alabilir ya da sorunlarınızı çözebilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri için 444 1 444 numaralı telefonu arayarak kamu evde internet için iletişim sağlayabilirsiniz. Yine Türk Telekom resmi internet sitesinin bize yazın bölümünden mail gönderebilir ya da şikâyet kaydı oluşturarak da iletişim kurabilirsiniz.

Türk Telekom Kamu Evde İnternet Fiyatları 2021

Türk Telekom kamu evde internet fiyatları 2021 kullanmak istediğiniz internet paketi türüne göre değişir. 24 ay kalma sözü ile sunulan kamu evde internet kampanyalı paketleri şunlardır:

Kampanyalı Paketler  Bağlantı Hızı  Aylık Kampanyalı Fiyat  
Net Limitsiz  12 Mbps  48.90 TL  
Ultranet Limitsiz  16 Mbps  56.90 TL  
Fibernet Limitsiz  12 Mbps  48.90 TL  
Fibernet Limitsiz  16 Mbps  56.90 TL  
Fibernet Limitsiz  24 Mbps  64.90 TL  
Fibernet Limitsiz  35 Mbps  74.90 TL  
Fibernet Limitsiz  50 Mbps  88.90 TL  
Fibernet Limitsiz  100 Mbps  123.90 TL  
Hipernet Limitsiz  12 Mbps  48.90 TL  
Hipernet Limitsiz  16 Mbps  56.90 TL  
Hipernet Limitsiz  24 Mbps  64.90 TL  
Hipernet Limitsiz  35 Mbps  74.90 TL  
Hipernet Limitsiz  50 Mbps  88.90 TL  
Hipernet Limitsiz  100 Mbps  123.90 TL  

Türk Telekom Kamu Evde İnternet yalın internet fiyatları şunlardır:

Kampanyalı Paketler  Bağlantı Hızı  Aylık Kampanyalı Fiyat  
Yalın Netlimitsiz  12 Mbps  60.90 TL  
Yalın Ultranet  16 Mbps  68.90 TL  
Yalın Fibernet Limitsiz  12 Mbps  60.90 TL  
Yalın Fibernet Limitsiz  16 Mbps  68.90 TL  
Yalın Fibernet Limitsiz  24 Mbps  76.90 TL  
Yalın Fibernet Limitsiz  35 Mbps  86.90 TL  
Yalın Fibernet Limitsiz  50 Mbps  100.90 TL  
Yalın Fibernet Limitsiz  100 Mbps  135.90 TL  
Yalın Hipernet Limitsiz  12 Mbps  60.90 TL  
Yalın Hipernet Limitsiz  16 Mbps  68.90 TL  
Yalın Hipernet Limitsiz  24 Mbps  76.90 TL  
Yalın Hipernet Limitsiz  35 Mbps  86.90 TL  
Yalın Hipernet Limitsiz  50 Mbps  100.90 TL  
Yalın Hipernet Limitsiz  100 Mbps  135.90 TL  

Türk Telekom Kamu Evde İnternet Kampanyası

Türk Telekom kamu evde internet kampanyası ile kamu çalışanlarına ve kamudan emekli olanlara 24 ay taahhüt ile uygun fiyatlar ile internet paketleri sunulur. Kampanyalı paketler ile kamu çalışanları ve emeklileri evde limitsiz interneti cazip fiyat fırsatları ile kullanabilirler.

Türk Telekom Kamu Evde İnternet Başvuru

Türk Telekom kamu evde internet başvuru için Türk Telekom ofis ve mağazalarına giderek talepte bulunmanız gerekir. Başvuru sırasında kimlik bilgileriniz ile birlikte kamu çalışanı ya da emeklisi olduğunuza dair belgeleri ibraz etmeniz gerekir. Başvuru için kamu kampanyası 24 aylık bireysel yeni abonelik taahhütnamesini doldurup imzalamanız istenir. Bu taahhütname ile kamu evde internet kampanyalı paketini 24 ay boyunca kullanma sözü vermiş olursunuz.

Türk Telekom Kamu Evde İnternet Sınırsız

Türk Telekom kamu evde internet sınırsız, üst bir limit olmadan 1 ay boyunca kesintisiz internet kullanmanızı sağlar. Sınırsız internet ile kotasız limitsiz internet kullanırsınız. Sınırsız internette internet bitti sorunu olmadan limitsiz internet kullanmaya devam edersiniz.

Türk Telekom Kamu Evde İnternet Sınırsız Nasıl Yapılır?

Türk Telekom kamu evde internet sınırsız yapmak için kampanyalı paketlerden birine abone olmanız yeterlidir. Zira kamu evde internet paketlerinin tümü limitsiz internet fırsatı sunar. Bunun için Türk Telekom ofis ve mağazalarına başvuru yaparak kamu evde internet paketlerine abone olmalısınız.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu