Türk Telekom

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir? 2GB, 4GB, 8GB, 10GB

Faturalı hat sahipleri en uygun fiyatlı ve aynı zamanda avantajlı tarifeleri sunan Türk Telekom, son yıllarda diğer operatörlerden biraz daha öne çıkmaktadır. Faturalı hat sahiplerinin normal kotalarının yanında sahip olabilecekleri aşmayan internet, dakika ve SMS tarifeleri ile her alanda müşterilerinin hizmet sunmaktadır.

Aşmayan internet tarifeleri de sırasıyla;

  • 2 GB ( 23 TL)
  • 4 GB ( 29 TL)
  • 8 GB ( 35 TL)
  • 10 GB ( 39 TL)
  • 15 GB ( 49 TL)

Bu paketler 12 ay taahhütlü olup, taahhüttün bozulduğu aydan itibaren ceza bedeli faturaya yansıtılır. Taahhütsüz olarak da bu paketler satın alınabilir. Lakin her birinin ücretine 8 TL gibi bir artış söz konusu olur. Bu paketlere sahip olabilmek için isterseniz Online İşlemlerden kayıt yaptırabilirsiniz. Ya da 5555’ e kısa mesaj olarak ‘ AŞMAYAN XGB’ yazarak gönderebilirsiniz. Dakika ve SMS olarak da aşmayan tarifeleri bulunan Türk Telekom sırasıyla;

  • 500 DK
  • 500 SMS

Taahhütlü ya da taahhütsüz şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Türk Telekom Aşmayan Ekstra 5 GB Paketi

Aşmayan 5GB Paketine sahip olmak isteyen hat sahipleri öncelikle paketin taahhütlü ve taahhütsüz özelliklerinden faydalanabilirler. Taahhütlü olarak paket, 15 TL‘dir. Taahhütsüz olarak da 35 TL’dir. Her Taahhütlü pakette olduğu gibi kişi eğer taahhüdü bozarsa ceza bedelini ödemek zorundadır ki Aşmayan 5 GB paketinin ceza bedeli üzerine binerek çoğalır. 5. Ayda taahhüdü bozan hat sahipleri 80 TL gibi net bir cezaya tabi tutulur.

Pakete sahip olmak isteyen müşteriler; 5555’e ASMAYAN 12A5GB kısa mesaj kodunu göndermesi yeterlidir. Gelen onay mesajının ardından ise paket kullanılabilir. Paket Online İşlemler vasıtası ile iptal edilebilir.

Türk Telekom Aşmayan Aylık 1 GB internet Paketi

Aylık sadece 19 TL‘ ye sahip olabileceğiniz Aşmayan Aylık 1 GB İnternet Paketi, paketin iptal edilmesi durumu yoksa her ay kota olarak yenilenir ve ücret de o ayki faturaya yansır. Pakete sahip olmak isteyen müşteriler öncelikle online işlemlerden kısa sürede pakete sahip olabilir ya da ASMAYAN AY1GB kısa mesaj kodunu 5555’ e göndermek yeterlidir. Paket iptali ise, paket yenilenmeden önce SMS ile onay mesajı ilgili kişiye gelir. Dolayısıyla paketi iptal etmek isteyen kolaylıkla paketi iptal ettirir.

Türk Telekom Aşmayan Aylık 2 GB İnternet Paketi

Taahhütlü olarak cazip fiyata sunulan Aşmayan Aylık 2 GB paketi 12 ay geçerlidir ve her ay yenilenir. Taahhütlü olarak 24 TL olan bu paket 5555’e ASMAYAN AY2GB gönderilerek sahip olunabilir. Paketi iptal etmek isteyenler ise gerekli ceza bedeli ile birlikte yine aynı şekilde 5555’e İPTAL ASMAYAN AY2GB’ mesajını göndermelidir. Kalan kullanımlar yenileme tarihine kadar kullanılabilir.

Türk Telekom Aşmayan Aylık 4 GB İnternet Paketi

Türk Telekom müşterilerinin faturalı hatta sahip olan kısmının sahip olabileceği aşmayan internet paketlerinden birisi de Aşmayan 4 GB Paketidir. Kısa mesaj olarak 5555’ e ‘ASMAYAN A4GB’ kodunu göndermek pakete sahip olmayı sağlayacaktır. Taahhüt ile ilgili olan onay mesajının ardından her 29 TL’ye pakete sahip olunabilir. Paketin iptali de diğer Aşmayan paket türleri gibi başına iptal yazılarak 5555’e gönderilen kısa mesaj kod türüdür. Aynı şekilde online islemeler uygulaması ile de paket iptali yaptırılabilir.

Türk Telekom Aşmayan Aylık 6 GB İnternet Paketi

Aşmayan paketlerin bir diğeri de Aylık olarak 35 TL’ye sunulan pakettir. Aylık Aşmayan 6 GB İnternet Paketi kotası dolduğunda durur ve aşım söz konusu olmaz. Dolayısıyla oldukça basit bir şekilde pakete sahip olunabilir. Aynı şekilde ASMAYAN A6GB yazıp 5555’e göndermek ya da Online İşlemler uygulaması vasıtası ile pakete sahip olunabilir. Paketin iptali de aynı biçimde 5555’e İPTAL ASMAYAN A6GB gönderilerek yapılabilir. Taahhütlü durumda bulunan bu paketin iptali durumunda dolayısıyla gelecek ay ki faturaya ceza bedeli yansıtılır.

Türk Telekom Aşmayan Aylık 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom tahmin edileceği üzere faturalı müşterilerine oldukça avantajlı internet paketlerini sunuyor. Bu avantajlı internet paketleri arasında da Aşmayan 10 GB İnternet Paketi bulunuyor. Bu paketle her ay 45 TL ödeyerek Taahhütlü bir şekilde 10 GB’ye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda pakete sahip olmak isteyen hat sahipleri;

  • 5555’ e ASMAYAN A10GB’ göndererek
  • Online İslemeler > Avantajlı Paketler vasıtası ile sahip olabilir

Paketin iptali aynı şekilde 5555’e ‘İPTAL ASMAYAN A10GB’ kısa mesaj kodu gönderilerek yapılabilir. Her taahhütlü paketin iptali gibi bu paketin iptali de ceza bedeli gerektirir.

Türk Telekom’ un Diğer Tarifeleri İçin aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu