Türk Telekom

Türk Telekom Havabus Kampanya Ve Paketleri Nelerdir? 2021

Türk Telekom Havabus 2021, ücretsiz olarak sunulan havaalanı transfer hizmetidir. Türk Telekom Prime, Prime Business ve Prime Plus müşterilerine özel olarak sunulan Havabus ayrıcalıkları ile havaalanlarında ücretsiz transfer hizmeti alabilirsiniz. Havabus; Kadıköy- Sabiha Gökçen Havaalanı, Taksim-Sabiha Gökçen Havaalanı ve Yenisahra- Sabiha Gökçen Havaalanı güzergâhları için geçerlidir.

Ay içerisinde kullanılmayan Havabus hakkınız bir sonraki aya devretmez. Türk Telekom Havabus ücretsiz transfer hakkınız bir başkasına satılamaz ya da devredilemez. Kampanyadan her faydalanmak istediğinizde sms ile yeni bir şifre almanız gerekir. Türk Telekom Prime Plus müşterileri Havabus kampanyası ile havaalanı ücretsiz transfer hakkında ayda 6 kez faydalanabilirler. Prime Business müşterileri ise ayda 3 kez kullanma hakkına sahiptir.

Türk Telekom Havabus Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Havabus yapmak için Prime ve Prime Plus müşterileri telefonlarının mesaj bölümüne girip PRİME HAVABUS TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndermelidir. Mesaj sonrası telefonunuza bir şifre gönderilecektir. Havabus ayrıcalıklarından faydalanmak için Havabus görevlilerine telefon numaranızı ve şifrenizi iletmeniz gerekir.

Prime Business müşterileri Havabus’ dan faydalanmak için telefonlarının mesaj kısmına HAVABUS yazıp 7227’ye kısa mesaj göndermelidir. Mesaj sonrası saniyeler içerisinde telefonunuza şifre gelecektir. Yine aynı şekilde Havabus görevlisine gelen şifreyi ve telefon numaralarını iletmelidirler. Havabus imkânından yararlanmak için her kullanmak istediğinizde yeni bir şifre almanız gerekir. Mesaj olarak gönderilen şifre tek kullanımlıktır.

Türk Telekom Ücretsiz Havabus Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Ücretsiz Havabus yapmak için Prime, Prime Plus ve Prime Business tarifelerinden birini kullanıyor olmanız gerekir. Bu tarifelerden birini kullanan tüm Türk Telekom müşterileri Havabus ücretsiz transfer hizmetlerinden yararlanabilir. Prime tariflerine geçmek için Türk Telekom bayilerine giderek Prime tarifesi yapabilir, Türk Telekom resmi internet sitesinden Prime tarifelerinden birini yapabilirsiniz.

Türk Telekom Prime tarifelerinden birini kullanmaya başlamak istiyorsanız 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir, zaten Türk Telekom müşterisiyseniz ve tarife değişikliği ile Prime’ye geçmek istiyorsanız Prime müşterilerine özel olan 444 4 375 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Evde internet müşterisi olan Türk Telekom müşterileri Prime tarifelerine geçmek için telefonlarının mesaj bölümüne INTERNET yazıp 6606’ya kısa mesaj göndererek de tarife değişikliği yapabilirler. Prime tarifelerinden birini kullanmaya başladıktan sonra artık ücretsiz Havabus ayrıcalıklarını da kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Havabus Şifre Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Havabus şifre Prime, Prime Plus ve Prime Business müşterilerine kısa mesaj yolu ile gönderilir. Havabus ayrıcalıklarını her kullanmak istediğinizde yeni şifre almanız gerekir. Şifre alabilmek için Prime ve Prime Plus müşterileri telefonlarının mesaj bölümüne PRIME HAVABUS TCKN yazıp 6262’ye mesaj göndermelidir. Kısa sürede şifre telefonunuza gelecektir. Türk Telekom Prime Business müşterileri ise telefonlarının mesaj kısmına HAVABUS yazıp 7227’ye mesaj göndermeleri gerekir. Yine kısa sürede şifre telefonunuza gelecektir.

Türk Telekom Havabus Kampanyası 2021

Türk Telekom Havabus kampanyası 2021 yılının en çok beğenilen ve kullanılan kampanyalarından biridir. Kampanya ile Prime, Prime Plus ve Prime Business müşterisi olan Türk Telekom aboneli ücretsiz havaalanı transfer ayrıcalığı kazanırlar. Kampanyadan faydalanmak için kısa mesaj yöntemi ile şifre almaları yeterli olur.

Kampanya kuralları gereğince 1 ay içerisinde kullanmadığınız haklarınız 1 sonraki aya devretmez, kampanya hakkınız bir başkasına satılamaz ya da devredilemez. Kampanyadan faydalanmak için göndereceğiniz sms Türk Telekom mobil müşterileri için ücretsizdir. Ancak Prime evde internet kullanan ve kampanyadan faydalanan müşteriler mobil cihazlarından farklı operatör kullanıyorlarsa sms ücrete tabidir. Vodafone için 40 kuruş, Turkcell için 80 kuruş olarak ücretlendirilir.

Türk Telekom Havabus Şikâyet Hattı

Türk Telekom Havabus Şikâyet Hattı Prime evde internet tarifelerini kullanan müşterilere özel olan 444 4 375 numaralı telefon ile arayabileceğiniz müşteri hizmetleri hattıdır. Bu hattı arayarak Prime müşterilerine özel görevli ile görüşebilirsiniz. Tüm istek ve görüşlerinizi bildirebilir, sorunlarınız ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.

Şikâyetçi olduğunuz konu ile ilgili anında işlem yapılarak en kısa sürede çözüm bulunacaktır. Türk Telekom Havabus şikâyetleriniz müşteri hizmetleri tarafından ilgili birimlere iletilerek gereken işlemlerin yapılması sağlanır. Türk Telekom Havabus ayrıcalıkları konusunda müşterilerinin hiçbir sorun yaşamamaları için en iyi hizmeti verir. Meydana gelen aksaklıklar da kısa süre içerisinde çözülür.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu