Türk Telekom

Türk Telekom Muud Premium Nasıl Kullanılır: Aktivasyon, İptal

Muud, Türk Telekom tarafından yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı her an sınırsız bir şekilde dinleyebileceğiniz Türkiye’nin en popüler ve en büyük dijital müzik platformudur.

Türk Telekom Muud Premium

 • Muud Premium kullanmak için ilk yapmanız gereken şey Muud Müzik uygulamasını uygulama marketlerinden indirmek
 • Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza Muud bildirimi gelecektir. Bu bildirime izin ver dediğinizde sürekli bildirim gönderecektir
 • Bu adımdan sonra Muud Müzik uygulamasını kullanmak için hesabınız var ise Giriş Yap, hesabınız yok ise Üye Ol seçeneklerine tıklayın
 • Üye Ol seçeneği ile giriş yaptıysanız önce telefon numarası yaz ve ardından güçlü bir şifre belirleyin. Gönder seçeneğine tıkla gönder ve telefona gelen aktivasyon kodunu yazıp giriş yapın
 • Muud ana sayfasına giriş yaptığınızda alt menüde beş seçenek olacaktır.
 • Keşfet menüsünden müzikleri keşfedebilir ve yeni müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz
 • Keşfet yanında yer alan arama menüsünden istediğiniz müziği arayabilir, dinleyebilirsiniz
 • Alt menüde sondan ikinci sırada yer alan listeler sekmesinden yeni listeler keşfedebilirsiniz
 • Alt menünün son sırasında olan ben seçeneği ise size özel seçtiğiniz müzikleri ve son dinlenenleri görebilirsiniz

Muud kullanımı bu şekilde iken, Muud Premium paketini alarak müzikleri daha kaliteli bir şekilde ve daha güçlü bir ses ile dinleyebileceğiniz gibi daha çok müzik seçeneğine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Muud uygulaması sayesinde dinlemiş olduğunuz müziği Instagram hesabınızda paylaşabilmenize olanak sağlamaktadır. Muud uygulamasındaki bazı müzikler sadece Premium üyelerine özel iken bazıları da halka açık olarak yayınlanmaktadır.

Türk Telekom Muud Premium Aktivasyon

Türk Telekom Muud Premium Aktivasyonu yapabilmek ve alabilmek için Türk Telekom’ dan kodunuzu ve aynı zamanda şifrenizi almanız gerekmektedir. Şifrenizi almak içinse,

MUZIK yaz  5060’a kısa mesaj gönderin.  

Bu işlem sonrası Türk Telekom tarafından cep telefonunuza 16 haneli aktivasyon kodunuz gelecektir. Aynı zamanda bu aktivasyon kodu ile birlikte şifrenizde mesaj olarak bildirilecektir. Gelen bu kodu ve şifreyi kullanarak aktivasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Muud Tek Şifre Nedir?

Türk Telekom tarafından geliştirilmiş olan tek şifre uygulaması sayesinde Türk Telekom uygulamalarını veya servislerini tek şifre ile kullanabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’ un size sunduğu kampanyalar, tarifeler, paketler, online fatura veya kota sorgulaması gibi hizmetleri de Tek şifre ile kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Muud Ücretli Mi?

Türk Telekom tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış olan Muud Müzik uygulaması kendi içerisinde çok fazla seçenek barındırmaktadır. Bu seçeneklerin her birinin kendine has özellikleri ve fiyat durumları bulunmaktadır.

Abonelik durumu  Özellik  Ücret  
        Ücretsiz Muud          Ayda 1000 şarkıyı ücretsiz ve reklamsız dinlemenizi sağlar      Ücretsiz  
            Premium Üyelik      Reklamsız, HD ses kalite, Sınırsız Dinleme, Çevrimdışı dinleme, İnternetinden harcamaz, Şarkı indirme          İlk ay ücretsiz   Ayda 7.99 ₺  

Her 2 pakette internetinizden harcanmayacak şekilde kullanabilmektesiniz. Ancak bu özelliğin sadece Türk Telekom aboneleri için olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Farkı GSM operatöründen dinleme yapıyor veya kullanıyorsanız ücretlendirmeler ve internet durumu mevcut operatörünüz tarafından belirlenmektedir.

Türk Telekom Muud Kodu Nedir? Nasıl Alınır?

Türk Telekom tarafından geliştirilmiş olan Muud Müzik uygulamasında Muud Premium aboneliğini başlatmak için Muud Koduna ihtiyaç bulunmaktadır. Muud kodu Türk Telekom tarafından SMS olarak sizlere gönderilmektedir. Bu kodu almak için MUZIK yaz 5060’a SMS gönder. Kodunuz ve kullanabileceğiniz şifreniz bu SMS sonrası cep telefonunuza gelecektir.

Türk Telekom Muud İnternet Yiyor mu?

Türk Telekom Muud kullanılanımı kullandığınız GSM operatörüne göre farklı avantajlar ve fırsatlar sunmaktadır. Öyle ki normal şartlarda Türk Telekom kullanıcısı iseniz Muud kullanımı yaptığınızda dinlediğiniz müzikler mevcut internet kotanızdan yemez. Ancak diğer GSM operatörlerinden birini kullanıyorsanız uygulama üzerinden dinlediğiniz müzikler mevcut internet kotanızdan harcanabilmektedir. Tabi ki kullandığınız GSM operatörünün bu yönde bir kampanyası veya desteği yok ise bu geçerlidir. Genellikle de hiçbir GSM operatörü Muud uygulamasını desteklemez çünkü diğer GSM operatörlerinin de kendine has müzik platformları bulunmaktadır.

GSM Operatörü  Müzik Platformu  
Türk Telekom  Muud Müzik  
Turkcell  Fizy Müzik  
Vodafone  Spotify (Anlaşmalı)  

Türk Telekom Muud 1 GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından sürekli kullanılan bu yöntem Türk Telekom tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Öyle ki Turkcell Bip indir bedava GB kazan, Turkcell Yaani indir bedava internet kazan. Şimdide Türk Telekom kendi geliştirmiş olduğu uygulaması içinde aynı kampanyayı yapmıştır. Türk Telekom abonesi iseniz bu kampanyadan ve fırsattan yararlanma şansına da sahipsinizdir. Bu avantajdan yararlanmak için gerekenler ise şöyledir;

 • Uygulama marketlerinden Muud Müzik uygulamasını indir
 • Kullanmaya başla

Bir hafta boyunca 1 GB ücretsiz internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu bedava internet kampanyasından sadece Türk Telekomlular yararlanabilir. Yani kampanya şu an geçerliliğini kaybetmiştir. Türk Telekom bunun yerine herhangi bir güncel kampanya oluşturmamış olup bedava internet olarak arayanı bil plus servisini aldığınızda verebilmektedir.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu