Abonelik İptali

Fizy Premium İptal Etme Ve Detayları 2021

Konu Başlıkları

Fizy Premium İptal Etme için; Turkcell müşteri hizmetleri aranarak, Play Store ya da Apple Store uygulaması üzerinden ya da sms yoluyla iptal işleminin yapılması mümkündür. 0 532 532 00 00 Turkcell müşteri hizmetleri hattı üzerinden 7/24 saat boyunca hizmet alınmaktadır. Ayrıca Fizy Premium İptalleri işlemlerinde müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeler kayıt altına tutulmaktadır. Fizy Premium paket üyeliğinin iptal ettirilmesi için müşteri hizmetleri ile irtibat kurulması daha sağlıklıdır. Şayet iptal işlemi öncesinde sözleşme kapsamında yer alıyorsa cayma bedeli tarafınıza yansıtılarak fatura çıkarılır.

12 aylık süre kapsamında yıllık aboneliklerde kampanya ya da sözleşme süresi dolmadan önce yapılmak istenen üyelik iptal işlemlerinde cayma bedeli fatura kapsamında ele alınmaktadır. Turkcell müşteri temsilcisine bağlanmak istendiğinde ise müşterilere daha hızlı yanıt verilmesi için otomatikman sesli yanıt sistemi devreye girmektedir.

Daha sonra müşteri temsilcisine bağlanarak, Fizy Premium Üyelik İptali İşlemi talebinde bulunarak işlem kaydı oluşturulur. 2200’a Sms atılarak Fizy Premium Üyelik iptali gerçekleştirilebilir. SMS yoluyla Fizy üyelikleri kolayca iptal edilebilmektedir. Yıllık üyelik cayma bedeli yansıması her iptal edilme de söz konusudur.

Mobil ödeme seçenekleri ile ücretli fizy paketleri üyeliği satın alınmış ise aşağıda yer alan mesaj içeriklerinden uygun olanı yazarak 2200’a gönderilmesiyle iptal işlemi yapılmaktadır. fizy.com adresi üzerinde yer alan hesabım kısmına giriş yapılarak üyeliğimi yönet kısmına tıklandıktan sonra ekrana gelen sayfadan üyelik işlemi sona erdirilebilir. Üyeliklerle ilgili aboneliklerin dönem sonunda iptal edilmesi haliyle otomatik iptal meydana gelir.

 • Fizy Premium Üyeliği İptali için: IPTAL FIZYPREMIUM
 • Yıllık Fizy Premium Üyeliği için: IPTAL YILLIK FİZY PREMIUM ya da IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK
 • Instagram 5 GB + Fizy Premium üyeliği için: IPTAL FIZY INSTAGRAM

Ücretli üyelikler de Play Store ya da App Store üzerinden gerçekleştirilmiş ise üyelik iptal işlemlerinde bu kanallar üzerinden yapılmaktadır. Ama üyelik işlemi kredi kartı ile birlikte satın alınmış ise www.fizy.com.tr web sitesi adresinden hesabınıza ulaşılarak üyeliğimi iptal et ya da sonlandır işlemi yapılmaktadır. Turkcell Fizy Üyeliği olana Fizy Premium üyelik dev arşivlerinde yer alan orjinal şarkıların 30 sa gibi bir kuralı söz konusu olmadan sonuna kadar müzik dinlenmesi imkanını kullanıcılarına tanır.

Fizy Premium üyeliklerinde yalnızca ilk aşamada Fizy Premium Üyelik Kodu istenir. Bu da işlem sırasında cihaza gelen sms yoluyla bildirilen kod bilgisidir. Fizy Premium Başlangıç Paketi Nedir ? Turkcell müşterilerine doya doya müzik dinlemesi imkanı vermek için hazırlamış olduğu bu uygulama , müşterilerine hediye vermeye ve paketler geliştirmeye devam etmektedir. Fizy Premium Başlangıç Paketi alan kullanıcılarına Turkcell 5 GB internet hediye gibi kampanyalar düzenliyor.

 • Çevrimdışı dinleme ve de izleme özelliğine bakıldığında ise
 • Çevrimdışı özelliğini “Listelerim” kısmında şarkılar ve videolar için dinleme imkanı bulunmaktadır
 • Ayrıca ücretsiz olarak fizy radyo kanallarını da dinleyebilirsiniz

Fizy Premium Başlangıç Paketi

Fizy Premium Başlangıç Paketinden sadece Turkcell Faturalı bireysel hat sahipleri faydalanabilmektedir. Fizy Premium + İnstagram 5Gb üyeliği yalnızca 12 ay kalma taahhüdünde ayda sadece 22.99 TL’dir. Bireysel kullanıcılara özel yıllık fizy premium üyeliği ise ilk 3 aya özel yalnızca 4.99 TL’dir. Daha sonrada 12.99 TL olarak devam etmektedir. Türkiye’nin ene eğlenceli müzik dinleme platformu olan fizy uygulaması 7/24 saat yüksek kalite ses imkanıyla müzik dinleme olanağı sunuyor.

 • Fizy Premium Başlangıç paketiyle, 35 milyonda fazla şarkı türünü dinleyebilirsiniz
 • Yüksek ses kalitesi imkanı sunuyor
 • Şarkı dinlerken şarkı sözlerini de yazılı olarak ekrandan geçiriyor

Fizy Premium Ücretsiz Deneme Üyeliği

Fizy Premium Ücretsiz Deneme Üyeliği İçin; Binlerce şarkı ve video klip, fizy’e özel video içerikleri, yüzlerce şarkı listesi gibi imkanları Turkcell Fizy için ücretsiz deneme imkanı da sunuyor. Ayrıca üyelik kapsamı 1 ay geçerli.

 • Turkcell Fizy üyeliği deneme süresi, 1 ay sonunda da paket standardı gereği 13.99 TL üzerinden ücretlendirmeye tabi tutulur
 • Fizy deneme kotası sınırsızdır. Paket yararlanma kapsamında herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. Sadece deneme süresinden bir kere yararlanma söz konusudur
 • Fizy video müzik dinleme ve izleme deneme üyeliği ile birlikte fizy web sitesi ya da ios ve android uygulamaları üzerinden kullanım imkanı bulunmaktadır
 • Çevrimdışı olarak listelere müzik alınması durumunda internet kesintisi olması halinde müzik dinleme olanağı da bulunmaktadır
 • Detaylı bilgi için; www.turkcell.com.tr adresinden araştırma yapılabilir

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu