Türk Telekom

Türk Telekom Selfye Özel Kampanyalar Nelerdir?

Türk Telekom Selfy üzerinden Gençlere sunduğu özel hediye kampanyasıdır. Türk Telekom Selfycard kullanan üyelerine sunduğu bir alışveriş kartıdır. 12 yaşını geçen bütün bireyler bu kartı satın alabilirler. Bu kartı DR, migros tarzı mağazalardan bulabilirsiniz. Kartı satın alıp kullanmaya başladıktan sonra size haftalık 5 GB internet hediye gelir. Eğer Selfy’li değilseniz SELFY yazarak 4545’e mesaj atıp Selfy’li olabilirsiniz. Bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey kartınızı aktive etmektir.

Türk Telekom Selfy Mobil Uygulaması

Türk Telekomun uygulamasının içerisinde Selfy’lilerin kullanabileceği etkinlikler vardır. Genel bir program üzerine kurulmuş olan bu uygulama birçok eklenti eklenerek geliştirilmiştir. Kampanyalar, fırsatlar, hediyeler gibi birçok özellik vardır içinde. Bu uygulamayı kullanabilmek için ilk önce uygulamayı indirmeniz gerekir. Uygulamayı indirdikten sonra üye olmanız gerekir, bütün işlemleri tamamladıktan sonra istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy World Of Thanks Kampanyası

Selfy’nin kullanıcılarına özel olarak çıkarttığı kampanyadır. Bu kampanya World Of Thanks ve Selfy iş birliği sonucunda Selfylilere hediye olarak çıkartılmıştır. Bu kampanyadan yararlananlar sadece tankslar değil daha birçok sayısız hediye kazanırlar. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken en önemli şey, kişiye özel kampanya kodunuzu girerek aktif etmeniz. Aktif edildikten sonra bütün fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Goldmasterhome Kampanyası

Bu kampanya Selfy’lilerin alışveriş yapabilmesi için yürürlüğe sunduğu kampanyadır. Kullanabilmek için kampanyaya katılmak yeterlidir. Bu kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar bütün kullanıcılara açıktır ama bu tarihten sonra sadece Selfy Gençlik yani 18- 25 yaş arası için kullanımda olacaktır.

Türk Telekom Selfy Atlantis Bowling Kampanyası

Atlantis bowlingden aldığınız 2. oyun eğer Selfy’liysseniz size hediye oluyor. Bu kampanyaya katılabilmek için Selfy üyesi olmanız gerekiyor. Üye değilseniz SELFY yazıp 4545’e mesaj atarak üye olabilirsiniz. Sonrasında bu kampanyayı bulup katılabilirsiniz.

Uygulamadan kişiye özel kuponunuzu almayı unutmayın. Bu kampanya 31 Aralık 2020’ye kadar devam edecektir. Diğer fırsatlardan yararlanabilmek için 6262’ye ATLANTIS yazıp 6262’ye mesaj yollayarak yararlanabilirsiniz. Bu sms atan kişi için 75 kuruş ücrete tabidir.

Türk Telekom Kahve Sohbetlerini Uzatan Kampanyası

Mobil hat müşterisiyseniz NERO yazıp 6262’ye göndererek Coffe Nero’dan kahvenizi alabilirsiniz. Aynı şekilde internet müşterisiyseniz NERO TCKN yazıp yine 6262’ye göndererek yararlanabilirsiniz. Bu kampanyanın özelliği 2. kahve hediye etmesidir. Bu kampanyadan günde 1 kez faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Trendyol Butiği

Trendyol üzerinde seçili ürünlerde Türk Telekomlulara özel olarak indirim vardır. İndirimden yararlanmak için Türk Telekom’un internet sayfasına giriş yapmanız gerekir. Oradan istediğiniz gibi bu özel indirimden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfyden Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom  kampanyalarından ilki faturasız hat kullanan üyeler içindir. Mor hediye ismindeki bu kampanya Selfy kullanıcılarının satın aldığı Mor Paket tarifesi ile gelmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için telefonunuza her ay 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekiyor.

Katılma şartları olarak selfy uygulamasını indirip üye olmanız ve faturasız hat kullanıcısı olmanız yeterlidir. MOR HEDİYE yazıp 4545’e sms atarsanız hediye 1 GB internetiniz size gelecektir. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey sevdiklerinize internet hediye etmektir. Aylık kaç GB internet hediye ederseniz edin 1 GB geçtiği sürece size hediye olarak 1 GB internet gelecektir. Bu hediyeler her ay kendini yenileyecektir.

Türk Telekom Cumaları Neşelendiren Biletix Kampanyası

Türk Telekom’lu iseniz Biletixten alabileceğiniz her türlü etkinliğe 50 TL indirim yapılır. Türk Telekom Selfy Gençlik üyesi olan her birey bu 50 TL ye kadar olan indirimden yararlanabilir. Tek yapmanız  gereken Selfy uygulamasını indirip giriş yapmak Ama unutmamanız gereken çok önemli bir unsur var. Kampanya sadece cuma günleri geçerlidir. Yani sadece cuma günü bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Yağdıran Sil Süpür Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekomun kullanıcılarına hediye ettiği bu oyun kampanyasının kullanımı çok basittir. Tek yapmanız gerek Türk Telekom uygulamasına girip bu etkinliğe girmektir. Sonrasında hediye dakikalar, gblar, smsler kazanabilirsiniz. Her hafta uygulamaya girip sil süpür yapmayı unutmayın.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu