Türk Telekom

Türk Telekom E-Fatura Sorgulama Ve Ödeme Nasıl Yapılır? 2021

Türk Telekom E-Fatura Sorgulama, Türk Telekom faturalarınızı adresinize gönderilen yazılı belge yerine elektronik posta sistemi ile almanız anlamına gelir. Doğanın korunması amacıyla Türk Telekom doğa dostu bir uygulama olan e- fatura sistemini kullanır.

E- fatura sisteminde dönem borçlarınız e-posta adresinize ya da SMS olarak telefonunuza gönderilir. E- fatura bilgilerinizi Türk Telekom resmi internet sitesinden de görüntüleyebilirsiniz. E- faturanın adresinize posta yolu ile gönderilen fatura sisteminden hiçbir farkı yoktur. Yalnızca yazılı kâğıt yerine bilgileriniz dijital ortamda yazılan belge ile elektronik posta olarak gönderilecektir.

Türk Telekom E- Fatura Nasıl Yapılır?

Türk Telekom E-Fatura sistemine geçiş yapmak için; Türk Telekom ofis ve mağazalarından e-fatura talebinde bulunabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler merkezine telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak e-fatura sistemine geçmek için form doldurabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayarak e-fatura sistemine geçiş talebi oluşturabilirsiniz. Türk Telekom e-fatura sistemini teşvik etmek amacıyla e- faturaya geçenlere 1 GB internet hediye ediyor. Sms yöntemi ile hem e-fatura sistemine geçip hem de 1 GB ücretsiz internet hediyesinden faydalanabilirsiniz.

Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne 1GB boşluk e-mail adresinizi yazarak 3008’e mesaj göndermelisiniz. Bu mesajınız sonrası Türk Telekom’dan gelen bilgilendirme mesajı ile hem e-fatura sistemine geçiş yapar hem de 1 GB hediye internet alırsınız.

Türk Telekom E-Fatura İptali Nasıl Yapılır?

Türk Telekom E-Fatura iptali için Türk Telekom ofis ve mağazalarından, online işlemler merkezinden ve müşteri hizmetlerinden başvuru yaparak e-fatura sistemini iptal edebilirsiniz. Ya da sms yöntemi ile telefonunuzun mesaj kutusuna IPTAL E FATURA 1GB yazıp 3008’e kısa mesaj göndererek e-fatura sistemini iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Görüntüleme Kurumsal Nedir?

Türk Telekom E-Fatura görüntüleme kurumsal işletmelerin Türk Telekom’dan aldıkları hizmetler için faturalarını görüntülemeleri anlamına gelir. Kurumsal müşteriler e-fatura sistemi ile hizmet bedellerini tek bir tık ile tüm ayrıntıları ile öğrenebilirler.

Türk Telekom E-Fatura Görüntüleme Kurumsal Nasıl Yapılır?

Türk Telekom F-Fatura Görüntüleme Kurumsal müşteriler için kurumsalohm.turktelekom.com.tr internet adresinden kurumsal online işlemler merkezine giriş yaparak hem e-fatura görüntüleme hem de işletmelere özel çözümler sunmak için hizmet verir. Kurumsal işletmeler e-fatura görüntüleme işlemini e- posta adreslerinden de yapabilirler. Elektronik posta yolu ile kurumların belirledikleri e- posta adreslerine tüm hizmet bedelleri ayrıntılı olarak e-fatura sistemi ile gönderilir.

Türk Telekom E-Fatura Sorgulama Nedir?

Türk Telekom E-Fatura Sorgulama işlemi Türk Telekom’dan aldığınız hizmet bedelinin belirtildiği elektronik faturanızın sorgulanması işlemidir. E- faturanızı sorgulama sonucunda Türk Telekom’dan aldığınız hizmetler karşılığı faturalanan borçlarınızı, son ödeme tarihini, bir sonraki ay için alacağınız hizmetleri görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom E-Fatura Sorgulama yapmak için Türk Telekom online işlemler merkezine giriş yaparak e-faturanızı görüntüleyebilirsiniz. Türk Telekom online işlemler merkezine onlineislemler.turktelekom.com.tr internet adresini açın. Burada e-fatura sorgulama bölümüne telefon numaranızı ve telefonunuza gelecek olan mobil onay kodunu yazarak giriş yapın. Açılan sayfada e-faturanızı görüntüleyip sorgulayabilirsiniz. Ya da size en yakın Türk Telekom mağaza ve ofisine giderek de e-fatura sorgulama yapabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayarak da e-fatura sorgulama yapabilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom E-Fatura Ödeme işlemi Türk Telekom ofis ve mağazalarından nakit ya da kredi kartınızla yapılabilir. Türk Telekom online işlemler merkezinden kredi kartınızla yapılabilir. Bankalardan nakit, kredi kartıyla, ATM ile ya da otomatik ödeme talimatı verilerek yapılabilir. Ayrıca çağımız teknolojisi ile mobil bankacılık ve internet bankacılığı yoluyla da e-fatura ödeme yapabilirsiniz. Türk Telekom e-faturaları PTT aracılığı ile de yapılabiliyor. Ancak ödeme farkı olacağından çok tercih edilmemektedir.

Türk Telekom E-Fatura Ücretli mi?

Türk Telekom E-Fatura ücretli değildir. Tamamen ücretsiz olarak belirlediğiniz şekilde e-faturanız her ay size gönderilir. E-faturanızı belirttiğiniz e-posta yolu ile alabileceğiniz gibi sms sistemi ile bilgilendirme olarak da alabilirsiniz. E- faturalarınızı Türk Telekom’un e-fatura.turktelekom.com.tr internet adresinden de görüntüleyebilirsiniz. E- fatura sistemi ile istediğiniz yöntem ile size ulaştırılan e-fatura ücretsiz bir hizmettir.

Türk Telekom E-Fatura Mail Adres Değişikliği Nedir?

Türk Telekom Mail Adres Değişikliği, Türk Telekom e-fatura talebinizde belirlemiş olduğunuz e- posta adresinizi değiştirerek artık faturalarınızın başka bir e- posta adresine gelmesini istemeniz anlamına gelir. E- faturanızın iletilmesini istediğiniz e-posta adres değişikliği yaptığınızda artık e-faturanız belirlediğiniz yeni e- posta adresinize gönderilmeye başlayacaktır.

Türk Telekom E-Fatura Mail Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

Türk Telekom E-Fatura Mail Adres Değişikliği yapmak için Türk Telekom mağaza ve ofislerine giderek mail adresi değişikliğinizi belirterek değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Türk Telekom online işlemler merkezine giriş yaparak e-fatura mail değişikliği için form doldurup göndererek mail adresi değişikliği yapabilirsiniz. Yine Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayarak e-fatura mail adresi değişikliği talebinde bulunarak mail adresinizi değiştirebilirsiniz.

Bu yöntemler biri ile e-fatura mail adresi değişikliği talep ettiğinizde kısa süre içerisinde Türk Telekom’dan bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesaj ile belirttiğiniz mail adresinizin artık geçerli e-fatura adresiniz olduğu belirtilir. Türk Telekom’dan gelen bu mesaj sonrası artık e-faturalarınız yeni mail adresinize gönderilecektir.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu