Vodafone

Vodafone Pay Kart Ücreti Nedir? Kapatma Nasıl Yapılır?

Vodafone Pay Kart, gelişen teknolojiye ayak uydurarak 18 yaş sınırı olmaksızın herkesin kullanabileceği ve para yükleyebileceği bir sanal kart hizmeti oluşturmuştur. Bu sanal kart sayesinde bütçe aşım derdi olmadan 7/24 anında para transferi oluşturabileceğiniz bankadan bağımsız bir sistem üzerine kurulmuştur.

Vodafone pay kart sayesinde kredi kartı taşımadan harcamamalarınızı istediğiniz gibi yapabilme imkânı vermektedir. Ayrıca Vodafone pay uygulamasına giriş yaparak Sanal Vodafone Pay Kart oluşturabilirsiniz. Yine Vodafone pay uygulaması sayesinde dilediğiniz heran başka sanal kartlar oluşturabilir ve bu kartları kullanabilirsiniz.

Vodafone Pay Uygulaması İndirme

Vodafone pay Uygulamasını İndirmek için IOS veya Google Play uygulama marketlerinden Vodafone pay uygulamasını indirebilirsiniz. Vodafone Pay uygulaması ile avantajlar elde etmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Vodafone pay uygulamasını indirebilirsiniz. Vodafone pay uygulamasını indirme adımları:

 • Iphone kullanan kullanıcılar App Store, Android kullanan kullanıcılar Google Play uygulama marketine giriş yapın
 • Marketlere giriş yaptıktan sonra market arama kısmına gelin
 • Market arama imlecine Vodafone Pay yazarak uygulamar arasında aratın
 • Vodafone pay uygulamasını bulduğunuzda indirin
 • Vodafone pay uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı açabilirsiniz
 • Uygulamaya kaydınızı oluşturarak hemen kullanıma başlayabilirsiniz

Bu aşamaları takip ettikten sonra Vodafone pay uygulaması indirme işlemi tamamlanmış olacaktır.

Vodafone Pay Sanal Kart Nedir?

Vodafone Pay Sanal Kart ile alışverişlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Vodafone Pay Sanal Kart hizmeti 18 yaş sınırı olmadan, 7/24 kullanabileceğiniz ve yanınızda kredi kartı veya herhangi bir kart taşımaksızın harcamalarınızı yapabileceğiniz bir sanal kart sistemidir.

Vodafone Pay Sanal Kart internet ortamında güvenliğinizi maksimum düzeye çıkarabilmek için istediğiniz zaman sanal kart oluşturma özelliği sunmaktadır. Bu sayede internetten alışveriş yaparken kartınızın kopyalanması veya bilgilerinin alınması durumunda kartınız sanal olduğu için paranız korunmuş olacaktır.

Vodafone Pay Fiziksel Kart

Vodafone Pay, sadece sanal kart hizmeti sunmamaktadır. Sanal kart haricinde Vodafone Pay Fiziksel Kart hizmeti de vermektedir. Bu bir seçenek olup ister sanal kart ister fiziki kart kullanabilirsiniz. İstersenizde her 2’sinide aynı anda kullanabilirsiniz.

Vodafone Pay Fiziksel Kartınıza ilk olarak bakiye yüklersiniz ve daha sonra yüklediğiniz bu bakiye kadar harcama yaparsınız. Vodafone Pay Fiziksel Kart VISA özelliğini kullanmaktadır. Bu sayede mağaza içi alışverişlerinizde kullanabilir, tüm banka ATM’ lerinden para çekebilir ve ayrıca para transferi yapabilirsiniz.

 • Vodafone Pay Fiziksel Kart satış ücreti genel olarak 5 TL’ dir

Bu durum Vodafone Pay Fiziksel Kartınızı alacağınız mağazaya göre değişkenlik gösterebilir.

Vodafone Pay’e Nasıl Kayıt Olunur 2021

Vodafone Pay’e Kayıt için; Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmek ve Vodafone pay kart sistemini hemen kullanmaya başlamak. Vodafone pay kart kayıt olma adımları:

 • Uygulama marketlerine giriş yapın
 • Uygulama marketlerinde Vodafone pay uygulamasını bulun
 • Vodafone pay uygulamasını uygulama marketlerinden indirin
 • İndirmiş olduğunuz Vodafone pay uygulamasını açın ve kayıt olun
 • Kaydolma aşamasında T.C. kimlik numaranız, İsim ve soyadınız doğum tarihiniz, telefon numaranız ile kaydınızı oluşturun

Bu bilgileri girdikten sonra Vodafone Pay sistemini artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Pay Alışveriş Limiti Nedir?

Vodafone Pay sayesinde alışveriş yaparak online mağazalardan veya çevrimiçi mağazalardan alışverişlerinizi güven içinde yapabilirsiniz. Ayrıca dijital oyun alımlarında veya oyun içi satın alımlarda hızlı, güvenilir ve aynı zamanda kolay bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Tüm bu harcamaları yaparken Vodafone alışverişlerinizde Vodafone Pay kullanıcıları için belli bir limit oluşturmuştur.

 • Aylık maksimum bakiye limiti 750 TL ile sınırlandırılmıştır
 • ATM ile para çekme limiti 300 TL

Vodafone Pay Ücretleri Nelerdir? 2021

Vodafone Pay sistemini kullandığınız her ay Vodafone sizden işlem ücreti kesmektedir. Vodafone Pay aylık kullanım ücreti 2 TL olarak belirlenmiştir. Ancak Vodafone pay sistemini ilgili ay içerisinde kullanmadıysanız Vodafone sizden herhangi bir ücret tahsil etmemektedir.

Vodafone pay hesabınızda herhangi bir bakiye yok ise Vodafone sizden herhangi bir ücret kesmemektedir. Ayrıca Vodafone Pay hesabınız sayesinde harcamalarınız kontrol altına alınabilmektedir. Bu sayede gereksiz harcamaların önüne geçmesine katkı sağlamaktadır.

Vodafone Pay Uygulaması ile Para Yükleme Ücreti

Vodafone Pay sistemini geliştiren taraf olduğu için bazı işlemlerden ücretler tahsil etmektedir. Bu ücretlerden biride, Vodafone Pay hesabınıza ve Vodafone Sanal Kart bakiyenize TL yüklediğinizde her yükleme için 1 TL ücret kesmektedir. Bu ücretlerin her biri hizmet bedeli olarak tarafınıza yansıtılmaktadır.

Vodafone Pay ATM‘den Para Çekme Ücreti

Vodafone Pay ATM’ den para çekme ücreti 2021 yılı çekeceğiniz para miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. 50 TL çekerken ödeyeceğiniz çekme ücreti, 300 TL çekerken ödeyeceğiniz çekme ücretinden daha düşük olacaktır. Anlaşılacağı üzere Vodafone Pay ATM’ den Para Çekme ücreti her çekim başına sabit bir miktar olmayıp her çekimde çekilen tutara bağlı olarak ücretlendirme yapmaktadır. Vodafone Pay ATM’ den Para Çekme Ücreti şu şekildedir:

ATM Para Çekim Yeri  Para Çekme Ücret  
Yurt içi ATM’lerden Para Çekme  1 TL + Çektiğiniz Para Miktarının %1,15’ i ve 5 TL olarak ücretlendirilmiştir.  
Yurtdışı ATM’lerden Para Çekme   

1 TL Vodafone hizmet bedeli olarak tarafınıza yansıtılırken %1.15’i VISA kart komisyonu ve 5 TL ise çekimi yaptığınız bankanın ATM ücretidir.

Vodafone Pay ile Para Çekme İşlemi

Vodafone Pay ile Para Çekme İşlemi yaparken birçok ödeme yapacağınızı da unutmayın. Genel olarak bir Vodafone Pay kullanıcısı para çekme işlemi yaparken;

 • Vodafone Pay kullanım ücreti olarak Vodafone Hizmet bedeli
 • VISA Kart komisyonu olarak %1.15
 • Çekim yapılacak ATM bankasına ödenecek ücret

Olmak üzere çeşitli ücretlendirmeler yapacaksınızdır. Vodafone Pay ile para çekme işlemi yapmak istiyorsanız ilk olarak Vodafone Pay Fiziksel Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Vodafone mağazalarından 5 TL karşılığında alacağınız Vodafone Fiziksel Kart ile ATM’ lerden para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Vodafone Pay İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone Pay İptal Etme İşlemi yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Vodafone Pay uygulamasına giriş yapın
 • Vodafone Pay uygulamasından hesabım kısmına giriş yapın
 • Ayarlar adımından hesabı kapat seçeneğini seçin

Bu işlem sonra Vodafone Pay iptal etme işlemi gerçekleştirilecektir. Bunun için tek yapmanız gereken Vodafone Pay uygulamasını kullanmaktır. Ancak Vodafone Pay hesabınızı kapatırken Vodafone Pay hesabınızda bakiye olmamasına dikkat edin. Bakiyeniz var ise banka hesabınıza transferini yaparak veya harcayarak bakiyenizi sıfırlayabilirsiniz.

Vodafone Pay Kampanyaları

Vodafone Pay hesabınız var ise Vodafone tarafından birçok kampanya’ya katılım şansı elde etmiş olursunuz. Vodafone Pay kullanıcıları için Vodafone, sürekli olarak güncel kampanyalar ve fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanmanın beli başlı şartları ve kuralları bulunmaktadır.Güncel Vodafone Pay Kampanyaları şu şekildedir:

Vodafone Pay, Hediye GB kazandırma kampanyası

Vodafone Pay, sanal veya fiziksel kart bakiyenize yapacağınız 50 TL ve üzeri bakiye harcamalarınızda 1 hafta geçerli 1 GB Vodafone internet hediye edilmektedir.

Vodafone Pay fiziksel kart lansmana özel ücretsiz dağıtım

Vodafone Pay kullanıcılarının ATM’ lerden para çekme işlemi yapmak isteyen herkes için Vodafone Pay Fiziksel Kart lansmana özel olarak ücretsiz verilmektedir.

Vodafone Pay Fırsatlar dünyası kampanyası

Vodafone Pay fırsatlar dünyası sayesinde birçok kampanya ile tanışabilirsiniz. Trendyol, tatlımeyve, Apple Music üyeliği, Storytel ücretsiz deneme, En uygun otel rezervasyonları, tatilbudur tatil fırsatı, sigortam.net 25 TL indirim, Penti indirimleri, baydöner indirimli döner gibi bir çok kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Vodafone ve Trendyol işbirliği ile 40 TL indirim kampanyası

Vodafone Pay kartınız ile Trendyol alışveriş ödemenizi yaptığınızda 40 TL indirim kazanırsınız. Ancak bu kampanyadan yararlanabilmek için Trendyol’ dan 100 TL ve üstü alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Pay Bedava İnternet Kazan

Vodafone Pay kullanan her Vodafone kullanıcısı Vodafone bedava internet kazanma fırsatı yakalayabilir. Vodafone GSM kullanıcıları için Vodafone, Vodafone Pay işlemlerinizde sizlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar arasında:

Vodafone Pay hoş geldin fırsatları

Vodafone Pay ailesine yeni katıldıysanız Vodafone Pay bakiye ücreti, para transfer ücreti ve Aylık kullanım ücreti ödemezsiniz.

Vodafone Pay ile 2 GB hediye kampanyası

Vodafone Pay kartınızla 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda 2 GB hediye internet kazanırsınız.

Fiziksel Vodafone Pay Kart Lansmana Özel Ücretsiz

Vodafone Pay Fiziksel Kart sayesinde ATM’ lerden 7/24 para çekebilir, para transferi yapabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Bu alışveriş işlemi hem online hem de fiziki mağazalarda kredi kartı, banka kartı gibi kullanma olanağı sunmaktadır. Fiziksel Vodafone Pay Kart Lansmana özel ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz. Ancak Fiziksel Vodafone Pay Kart Lansmana özel ücretsiz kartınızı almak için bu şartları mutlaka biliyor olmanız gerekmektedir:

 • Lansmana özel ücretsiz Fiziksel Vodafone Pay kartınızı 31.12.2021 tarihine kadar alabilirsiniz
 • Fiziksel Vodafone Pay Kart’ ınızı Vodafone mağazaları aracılığı ile alabilirsiniz
 • Vodafone mağazalarından alacağınız Vodafone Pay Kart tamamıyla ücretsizdir
 • Fiziksel Vodafone Pay Kart alma sayınız 3 adet ile sınırlandırılmıştır
 • Vodafone Pay hesabınızdan almış olduğunuz Fiziksel Vodafone Pay kartınızı aktif etmeniz gerekmektedir

Vodafone Pay Fırsatlar Dünyası Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone Pay Fırsatlar Dünyası Kampanyaları şöyledir:

 • Barty’ den 250 Barty takas puanı hediye kampanyası
 • GoldMasterHome.com’dan Yapacağınız Alışverişlerde Haftalık 5 GB Hediye
 • Vodafone Mobil Ödeme aracılığı ile Zula oyunu için Zula Altını al, 5 kat HP kazan.
 • Armut.com’dan alacağınız ev temizliğinde ₺30 indirim kuponu.
 • Tatildekirala.com üzerinden tatilde yazlık villa kiralama!
 • Budget’da ön ödemesiz araç kiralama şansı ile kiralama ücretinin %30 indirimin yanında 2GB İnternet hediye
 • Uzemku.com’ dan alacağınız uzaktan eğitimlerde %30 indirim şansı
 • Penti’den alacağınız 20 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo kampanyası
 • Taze Çiçek’ten alacağınız çiçeklerde %15 indirim fırsatı
 • Filbox’ta seçili ürünlerde 1 ay ücretsiz kullanım kampanyası

Vodafone Pay Posta Kodu

Vodafone Pay Posta kodu faturalarınızın adrese gelebilmesi için gerekli olan kodlardır. Bu kodlar yaşadığınız şehre ve ilçeye göre değişkenlik göstermektedir. Yaşadığınız ile ve ilçeyi yazarak posta kodunuzu rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Vodafone Pay Kayıt

Vodafone Pay uygulamasına kayıt olabilmek için ilk önce uygulama marketlerinden Vodafone Pay uygulamasını indirmiş olmanız gerekmektedir. Vodafone Pay uygulamasını indirdikten sonra Vodafone Pay uygulamasını açıp kayıt seçeneğine tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Ancak kayıt aşamasında sizden istenen bir takım bilgiler istemektedir. Vodafone Pay sistemine kayıt olmak için istenen bilgiler şunlardır:

 • TC Kimlik numaranız
 • Adınız ve Soyadınız
 • Doğum tarihiniz
 • Telefon numaranız

Bu bilgileri doğru girdiğinizden emin olduktan sonra Vodafone Pay Kayıt işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olursunuz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu