Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika Yapma Hilesi, Paketler Kampanyalar 2021

Turkcell Bedava Dakika Paketi 2021, Turkcell’in faturalı ve faturasız hat kullanan müşterileri için sunduğu fırsat paketleridir. Turkcell bedava dakika paketi yapmak için Turkcell uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasını mobil cihazınıza indirerek bedava dakika paketleri yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde Turkcell Bip uygulaması ile de bedava dakika paketleri sunulur. Uygulamalar içerisinde bulunan çeşitli fırsatları kullanarak bedava dakika kazanmanız mümkündür.

Turkcell’in gençler için sunduğu bedava dakika paketleri için GNC uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekir. Uygulamalar ile Turkcell’ in bedava dakika kampanyalarını takip ederek de bedava internet alabilirsiniz. Turkcell sms hatlarından faydalanarak da bedava dakika paketi yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne girip FIRSAT yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderdiğinizde bedava dakika paketi telefonunuza yüklenir. Yine SURPRIZ yazıp 2222’ye sms gönderdiğinizde de bedava dakika paketi kazanırsınız.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları 2021

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları 2021 ile ücretsiz konuşma hakkı kazanmanız mümkündür. Turkcell’in faturalı ve faturasız hat kullanan müşterileri için sunduğu bedava dakika kampanyaları şunlardır:

 • Turkcell hesabım uygulamasını telefonunuza indirerek kampanyalardan haberdar olabilir, uygulama içerisinde bulunan hediye havuzu ve salla kazan ile bedava dakikalar kazanabilirsiniz
 • Turkcell Bip kampanyaları ile çeşitli fırsatlardan yararlanarak bedava dakika kazanabileceğiniz gibi telefonunuzun mesaj bölümüne BİP 100 DK yazıp 2200’e kısa mesaj göndererek 100 bedava konuşma alabilirsiniz
 • Turkcell yükle kazan kampanyası ile 35 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız hat kullanıcıları 30 gün boyunca her Cumartesi Pazar Turkcell’liler ile bedava konuşma kazanıyor
 • Bip Messenger kampanyası ile her hafta 500 dakika bedava kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan dakika kazanabilmek için Bip uygulamasını telefonunuza indirerek keşfet bölümünden haftalık dakika yapabilirsiniz
 • Turkcell salla kazan kampanyası ile bedava dakika yapabilirsiniz. Hesabım uygulaması içerisinde bulunan salla kazan bölümünü kullanarak telefonunuzu sallayarak dakika kazanabilirsiniz
 • Turkcell GNC uygulamasını telefonuna indiren genç Turkcell’ liler çatlat kampanyaları ile bedava dakikalar kazanıyor

Turkcell Gurbet Tarifesi Bedava Dakika 2021

Turkcell Gurbet Tarifesi Bedava Dakika 2021 kampanyası ile her ay bedava 1000 dakika kazanabilirsiniz. Gurbet tarifesi kullanan Turkcell faturasız hat kullanıcıları 20 TL ve üzeri paket yüklemelerinde yurt içi konuşma için 1000 dakika kazanıyorlar. Yurt dışı konuşma yapabilmeleri için BİP uygulamasını telefonlarına indirerek 1 GB hediye internetleri ile sesli ve görüntülü konuşma yapabiliyorlar.

Yurt dışı Bip uygulamasından yararlanmak için Android işletim sistemi telefonlar Play Store IOS işletim sistemi telefonlar ise App Store’dan BİP uygulamasını indirmeleri gerekir. Böylece Turkcell gurbet tarifesi ile hem yurt içi 1000 dakika hem de yurt dışı 1 GB ile doya doya konuşma şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika yapmanın çeşitli yöntemleri vardır. İstediğiniz yöntemi kullanarak her yöne bedava dakikalar yapabilirsiniz. Her yöne bedava dakika yapma yöntemleri şunlardır:

Sms İle Her Yöne Bedava Dakika Yapma

 • FIRSAT yazıp bedava dakika kazanın
 • SURPRIZ yazıp bedava dakika yapın
 • GEL DK yazıp bedava dakika yapabilirsiniz

Not: Bütün Paketler için SMS’ leri 2222’ye Gönderin.

BİP Uygulaması İle Her Yöne 100 Dakika Yapma

Turkcell BİP uygulamasını telefonunuza indirerek günlük 100 dakika yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne BİP 100 DK yazıp 2200’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Yapma Kampanyası

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika yapmak için BİP uygulamasını telefonunuza indirip keşfet bölümünde bulunan kampanyadan faydalanarak haftalık 500 dakika bedava konuşma yapabilirsiniz.

Turkcell Hediye Dakika Paketleri 2021

Turkcell Hediye Dakika Paketleri 2021, faturalı ve faturasız hat sahiplerine sunulan avantajlı paketlerdir. Bu paketler ile günlük, haftalık ve aylık kullanabileceğiniz bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Turkcell uygulamaları ile sunulan hediye paketleri şunlardır:

 • Turkcell hesabım uygulamasını indirerek kampanya ve fırsatları takip ederek hediye dakika paketlerinden faydalanabilirsiniz
 • Turkcell BİP uygulaması ile günlük 100 dakika ve haftalık 500 dakika hediye paketi kazanabilirsiniz
 • Turkcell hediye havuzu avantajlı fırsatları ile hediye dakika paketleri sunuyor
 • Turkcell salla kazan uygulaması ile belli günlerde yalnızca telefonunuzu sallayarak bedava dakika paketi yapabilirsiniz
 • Turkcell Yaani arama motoru uygulaması ile hediye dakika paketleri sunuluyor
 • Turkcell GNC uygulaması içerisinde bulunan çatlat ile haftada 1 gün hediye dakika paketleri verilir

Turkcell bedava dakika kazanmanın diğer yolları ve detayları için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz…

Turkcell Bedava Dakika Yapma Hilesi 2021Nedir?

Turkcell Bedava Dakika Yapma Hilesi 2021 olarak 2 farklı yöntem uygulanabiliyor. Turkcell sms yöntemi ile 24 saat içinde kullanacağınız bedava dakikalar kazanabiliyorsunuz. 2222’ye mesaj gönderilen bu sistem her gün mesaj gönderilerek her gün bedava dakika kazanma şansı sunuyor. 2. yöntem ise Turkcell GNC uygulaması içerisinde bulunan çatlak yumurta yarışmasını oynayıp dakikalar kazandıktan sonra telefonunuzun bulunduğunuz ülke koordinatlarını değiştirip tekrar yarışmaya katılıp tekrar bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Avantajları Nedir?

Turkcell Bedava Konuşma Avantajları ile TL’niz ya da paketinizde bulunan dakikalarınız bittiğinde de konuşmaya devam edebilirsiniz. Kesintisiz konuşma olanağı sunan bedava dakika fırsatı ile sevdiklerinizle doyasıya konuşmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Önemli bir arama yapmanız gerekiyor ve dakikanız yoksa bedava konuşma avantajları yardımınıza yetişir. Bir sms göndererek ya da Turkcell uygulamalarına giriş yaparak anında bedava konuşma hakkı kazanarak aramanızı yapabilirsiniz.

Benzer Tarifeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu