İnternet Haberleri

Smart Trade Coin Türkiye Kaç Dolar, Latoken Borsası

Smart Trade Coin Türkiye, dünyanın en büyük Trader topluluğunu kurma vizyonu ile güçlü bir yazılım şirketidir. 100 milyondan fazla katılımcıya ulaşan bir kripto para mevcuttur. Smart Trade Coin 1 milyon kullanıcıya ulaşınca ilk katılımcılar almış oldukları smart trade coin’ leri ile ciddi bir kazanç elde edecektir. 14 Şubat 2007’de Wegocrypto Smart Arbitraj yazılımı yapan bir şirket olarak kuruldu. Şirket kurulduktan 14 ay sonra yazılımın test versiyonu verilmeye başladı. Şirket kurucusu Dennis Nowak ve ekibi entegrasyon sürecinde borsa sahipleri ve CEO’larla görüşmeler yaptılar. Görüşmeler sonucunda Smart Trade Coin’in alt yapısını oluşturan Arbitraj yazılımının Trade Crypto’un tüm ihtiyaçlarını gideren bir yazılım olduğu kabul edilerek güçlü bir şekilde kripto para piyasasına giriş yaptı.

Smart Trade Coin bir Forex sistem değil borsalar arası alım satım şeklinde çalışan bir sisteme sahiptir. Şu an işlem gören 2 farklı yazılımı mevcuttur.

 1. Borsalar ile büyük paralar ile çalışan bir sistemdir.
 2. Otomatik bot yazılımı ile çalışan oldukça güvenli bir yazılım sistemidir.

Smart Trade Coin Latoken Nedir?

Smart Trade Coin Latoken, kripto para birimi olarak 21 Mart 2021 tarihinden itibaren ilk olarak işlem göreceği borsadır. Latoken en büyük IEO (ilk değişip teklifi) pazarıdır. 2017 yılından beri hizmet veren Latoken 1,5 milyon ziyaretçisi bulunan bir platformdur. Kripto para ticareti için kullanılan Latoken borsası Smart Trade Coin’in ilk olarak işlem göreceği borsadır. En iyi dijital varlık borsası olarak kabul edilen Latoken küresel çapta yatırımcıları ve girişimcileri birbirine bağlamaktadır. Blockhain ekonomik forumunu hükümet yetkilileri, girişimciler ve yatırımcılar yönetir.

Smart Trade Coin Ne Zaman Borsaya Girecek

Smart Trade Coin’in 21 Mart 2021 tarihinde borsaya gireceği açıklanıyor. Kripto para birimi olarak işlem görmeye başlayacağı ilk borsanın Latoken olacağı açıklaması yapıldı. En iyi kripto para borsası olan Latoken borsası sonrasında ise Exrates, P2PB2B, Alter-Dice, Dex-Trade borsalarında işlem görmesi bekleniyor. Smart Trade Coin’in borsada işlem görmeye başladığında değerinin hızla yükseleceği açıklandı. Bu nedenle ilk Smart Trade Coin alanlar çok düşük bir meblağ ile satın aldıklarından en kazançlı olanlar olacaktır.

Smart Trade Coin App Adresi Nedir?

Smart Trade Coin App adresi ile kripto paranızı tek elden size özel hesabınız ile yönetebilirsiniz. Smart Trade Coin uygulamasını cep telefonunuza indirip kurabilirsiniz. Smart Trade Coin için öncelikle oceans-online.com adresinden aktivasyon yapmanız gerekir. Aktivasyon işlemlerinizden sonra go.smarttradecoin.com adresinden giriş yaparak tüm işlemlerinizi görebilir ve yeni işlem yapabilirsiniz. Bilmeniz gereken önemli detaylardan biri olarak da mutlaka aktivasyon işlemleri için size daha önce bir kullanıcı yani sponsorunuz tarafından davet ye linki gelmesidir.

Smart Trade Coin Kurucusu Kimdir? Merkezi Neresidir?

Smart Trade Coin kurucusu Dennis Nowak’tır. Tecrübeli ve güvenilir bir ekip ile çalışan Nowak güçlü bir yazılım ile Smart Trade Coin sistemini başlatmıştır. Ekibinde; Daan Von Koelen, Jörg Gehrmaan, Gregor Weiss, Chris Martens, Waldemer Reimer bulunur. Smart Trade Coin merkezi Smart Trade Solutions Limitet Şirketi olarak Malta- Avrupa’dadır. Bu merkezden yönetilen şirketin dünyanın birçok ülkesinde katılımcıları ve CEO’ları bulunur. Her geçen gün artan Smart Trade kullanıcıları ile global bir şirket olma yolundadır. Kripto para borsalarında yerini aldıktan sonra daha da büyümesi ve değer kazanması bekleniyor.

Smart Trade Coin Güvenilir mi?

Smart Trade Coin güvenlir bir kripto para sistemidir. Kendine özel bir yazılım ile başlayan şirket Demo sürümü ile kullanıcılara büyük güvence sunuyor. Smart Trade Coin ile yatırım yapmak isteyen herkese ücretsiz hesap açma fırsatı sunuluyor. Ücretsiz olarak üye olduğunuz sistemde para yatırıp yatırmama konusunda karar vermeden önce Demo hesap açma izni sunuluyor. Bu Demo hesap ile 1 ay boyunca 4000 dolar ile işlem yapma hakkınız oluyor. Demo sonrası yatırım yapmak isteyen üyelere 3 farklı yatırım şansı sunuluyor. Smart Trade Coin ile yatırım yapabileceğiniz seçenekler şunlardır:

 1. Her üye olana otomatik olarak açılan, ücretsiz işlem yapmanızı sağlayan maksimum 100 dolar yatırım yapabileceğiniz bir sistemdir.
 2. Silver üyelik ile sadece 2000 dolar yatırarak yatırım yapabilirsiniz.
 3. Gold üyelik ile sınırsız yatırım yapabilme imkânınız vardır.

Smart Trade Coin Hibritler

Smart Trade Coin Hibritler, Smart Trade Coin sistemini kullanan ve Trade token sahibi olan kullanıcılara sağlanan büyük bir fırsattır. Trade token ticaret jetonuna sahip herkese Hibrit jetonlar ücretsiz olarak sunulacaktır. Hesabınızda ne kadar Trade token varsa o kadar da Hibrit jeton sahibi olursunuz. Hibrit jetonlarınız Trade tokenlere dönüştürülerek kullanmanız sağlanacaktır. Smart Trade Coin borsada hem Trade hem de Hibrit jeton olarak yayınlanacağından çifte şans ve çifte kazanç elde etmenizi sağlayacaktır

Smart Trade Coin Bot ve Paketler Fiyat Bilgisi

Smart Trade Coin bot ve paket fiyat bilgileri yapacağınız yatırıma ve seçiminize göre farklılık gösterir. Smart Trade Coin Bot sistemi bir ticaret aracıdır. Kiralayacağınız bot sistemi sizin için en iyi strateji seçer ve dijital hesaplamaları yaparak kazançlı bir yatırım yapmanızı sağlar. Ticaret alanında çalışan uzmanların bilgisine dayanarak Smart Trade Coin algoritmasını uygulamasını sağlar. Yatırım seçeneğinize uygun olarak bot kiralamanızı sağlayan paketler sunulur. Smart Trade Coin bot kiralama seçenekleri şunlardır:

Smart Trade Coin Bronze Paket ( Giriş )

Bu paket ile ücretsiz üye olan her üyenin kullanabileceği bir sistem sunulur. Aylık kiralama bedeli 100 dolar olan bu paket ile 3 bot açma hakkınız olur.

Smart Trade Coin Silver Paket ( Gümüş Yazılım )

Bu paket ile maksimum 2000 dolar işlem yapabilme olanağınız olur. Oluşturabileceğiniz ticari bot sayısı 40 adet ile sınırlandırılmıştır. Aylık kiralama bedeli 9.99 dolar, 12 aylık kiralama 109 dolardır.

Smart Trade Coin Gold Paket ( Altın Yazılım )

Bu paket ile maksimum yatırım ve işlem yapma sınırsızdır. Oluşturabileceğiniz ticari bot sayısı da sınırsız olarak sunulur. Aylık kiralama bedeli 99.99 dolar, 12 aylık kiralama 1099 dolar, 24 aylık kiralama 1500 dolardır. Ayrıca bu paket ile Premium Arbitraj yazılımı hediye edilir.

Smart Trade Coin Para Çekme

Smart Trade Coin para çekme işlemi sisteme üye olurken belirttiğiniz hesap bilgileriniz üzerinden yapılır. Üyelik işlemlerinde bilgilerini girdiğiniz banka kartına kazancınız aktarılır. Bunun için Smart Trade Coin uygulama sayfanızda ödeme almak için talepte bulunmanız yeterli olur. Smart Trade Coin visa card alarak kazancınızın bu kartınıza aktarılmasını da talep edebilirsiniz. Fakat Smart trade coin çekebilmeniz için borsaya girişine yani 2021 Mart ayına kadar beklemede kalmaktadır.

Smart Trade Coin Dolandırıcılığı

Smart Trade Coin Dolandırıcılığı diye bir durum söz konusu değildir. Smart Trade Coin sahada yeni bir para birimi olduğu için, kullanıcılar haklı olarak sisteme dahil olmadan önce araştırmaktadır. Bu araştırmalar da hepimizin yapmış olduğu gibi ilk işimiz google arama motoruna Smart Trade Coin Dolanrıcılığı diye arama yapmamız. Bu hareketimizden dolayı sisteme dahil olmak isteyen tüm kullanıcılar ilk aratmış olduğu kelimeler google aramasında en üst sırada yer almaktadır. Herkesin aklına ilk gelen durum Smart Trade Coin Dolandırıcılığı, yani ülkemizde daha önce yaşanan çiftlik vb. gibi durumlardan dolayı küçük bir yatırım ama ciddi bir kazanç kaçırmaktasınız. Şöyle bir geçmişe gidecek olursak 2009 yılında Bitcoin ilk çıktığında 1.30 dolardı, şuan ki fiyatı ise 24.000 dolar. Fakat hiç bir şey için geç değil aynı durum şuan Smart Trade Coin için geçerli. Hemen Başlamak için https://go.smarttradecoin.com/app/index.php tıklayın.

Benzer Tarifeler

25 Yorum

 1. Gold üyelikte premium arbitraj yazılımından bahsetmişsiniz bu yazılımla ilgili bilgi almak istiyorum gold üyeyim ben bu yazılımı nasıl başlatıcam yada premium arbitraj yazılımını nasıl kullanıcam ve bana nasıl bi avantajı var ??

 2. İnanmayın arkadaşlar bunlara yok 10 katı yok 15 katı. Tosuncukta böyle yaptı. Girin resmi coinler alın borsaya girmiş olanları alın.
  Yatırdın 10-15 bin diyelim vurup gittiler kime hesap soracaksın?

 3. Smart trade coin yani Trade Coim Latoken Borsasında işlem görmeye başladı. Borsaya girmeyecek diyenlere duyurulur. Ancak bu işin başında çok ucuza belki beleş belkide 1-2 centlere Trade coin alanlar, borsada satış yapmaya başladk.Bu yüzden borsa satış başlangıç fiyatları 2,5 centlere düştü. Ancak Trade Coin Crypto piyasısası özellikle Coinmarket capta görünmeye başladıktan ve ürünü STC Go Botta da çalışmaya başladıktan sonra ,fiyatının değerleneceğini düşünüyorum.

 4. milleti tokatladınız resmen .Güya 1.8 dolardan işlem görecekti.şimdi 8 kusuş hayırlı olsun.
  yeni bir olandırıcılık projesi uzak durun

 5. Arkadaşlar smart trade go hakkında yardımcı olacak biri varmıdır ?
  Binance heabıma ether attım hala geçmedi 5 gün oldu.

 6. Su an hybrid satisi yok yada bize öyle söyleniyor hibrit satisi suan yoksa neden yok ve nezaman satisa sunulacak?

  1. Hybrid satışının olmamasının nedeni elinde stc olan insanlara zaten hybrid dağıtıldı şuanda 1.22$ da stcnin sitesinde

 7. Aldigimiz smart trade coin‘lerin güvenilir kisiden aldigimizi nerden bilebiliriz yetkili kisinin gercekten yetkili oldugunu nasil kanitlamasini isteyebiliriz?

 8. Doğruyu ve yanlışı nasıl ayırt edecek toplumumuz ucuza satanları duydum herjez farklı bir fiyat yazmis onlara sorsanız benim degilmi istediğim gibi satarım cevabini veriyorlar eğer sahtesi yoksa nasıl oluyor sahtesi varsa henüz piyasaya çıkmamış bir para biriminin sahtesi ne ara gerçekleştirildi? Kime güveniceklwrini nasil bilecekler bunun bir işareti bir güvencesi yada bir yolu varmi ?

  1. 25 sentten verıldı sonra 50 sent suan 50 sentten kaldı yaklastkca gun yukselcekmıs dedı bakalm umarım kandırıladık cnku kayıt ucretıde aldılar 4250 tl bır senelık

  2. Şuan trade 50 centten satılıyor ise, 10 centten yüklü miktarda trade alanlar 35 cente satıyor

 9. trade ve hibrit lerin sahteleri yapılabilir mi
  Yani birileri bize sahte trade ve hibrit satabilirmi

   1. onur bey bu sistemin yazılım ücreti neden var 1 senelik üyeliğs 600 dolar ıstedıler bızden bu işin liderliğini yapanlar

  1. İçin rahat olsun 21 Mart’ta yatırımın varsa kazanacaksın 6 Mart’ta Antalya’da Galası var stc nin.

    1. Coin çıkmadan önce ki detaylı anlatımlar iş ortakları falan bizde stc yapıyoruz ve böyle bilip bilmeden konuşan insanlar hep cahil kalıcak

  2. Evet olabilir o yüzden coinleri güvenilir kişilerden almalı. Bazı niyeti kötüler daha ucuza coin verme vaadiyle bunu yapabiliyor

   1. Nasıl oluyor peki piyasası 1.89 $ olan ama yönetici kişilerin kendilerinin direktifleri sonrasında 35 45 cent olarak alınırken yine başka kişiler 12 cent e alabiliyolar mesela arkadaism 15000 liraya kaç traid aldı tahmin edebiliyor musunuz 20000 traid nasıl oliuo elinizde patlayacak demiyorlar valla sahtekarlık diz boyu hayırlı işler paranin esiri olmuş bir takım insanların oyununu inşallah Rabbim bozar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu